Cennik

Strona główna > cennik

Ile kosztuje sprzątanie w Bydgoszczy?

Wszystkie ceny za usługi uzgadniane są indywidualnie z Klientem. Poniżej podajemy minimalny koszt poszczególnych usług porządkowych, jednak wszystko zależy od wielkości przestrzeni do sprzątnięcia, poziomu zabrudzenia pomieszczenia i środków czystości, które Klient wybierze.

09 Dustpan

Sprzątanie poremontowe

Wysprzątanie mieszkania lub domu po remoncie może zająć sporo czasu – jednak nie musisz się tym martwić, gdyż wykona to za Ciebie nasza ekipa sprzątająca. Bydgoszcz i okolice mogą liczyć na profesjonalne sprzątanie poremontowe – szybko, dokładnie i całkowicie niedrogo. Usługa obejmuje: uprzątnięcie odpadów poremontowych oraz gruzu, umycie podłogi i okien, doczyszczenie każdej powierzchni zabrudzonej podczas przeprowadzania remontu.

od 200zł
17 Spray

Mycie okien

Tylko mycie okien? Nie ma sprawy! Zadzwoń do nas, a my zajmiemy się resztą! Doprowadzenie okien do stuprocentowej czystości może nie być takie proste, zwłaszcza jeżeli mieszkanie znajduje się na wysokim piętrze lub są to okna w wielopiętrowym biurowcu – dlatego właśnie nasza firma sprzątająca przeprowadza profesjonalne, dokładne mycie okien na każdej wysokości, a Ty nie musisz niczym się martwić! Bydgoszcz i okolice – zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

od 50zł
08 Bath Towel

Pranie dywanów i tapicerek

Plamy na dywanach i tapicerkach bardzo często są ciężkie do usunięcia, jednak nasza ekipa sprzątająca dysponuje profesjonalnym sprzętem do prania tego typu powierzchni oraz bardzo dobrymi detergentami, co w efekcie pozwala uzyskać całkowicie czyste dywany i tapicerki. Jeżeli mieszkasz w Bydgoszczy lub okolicy – tego typu usługi porządkowe wykonamy dla Ciebie szybko, sprawnie i w stu procentach dokładnie.

od 100zł
24 Rubber Gloves

Sprzątanie mieszkań i biur

Firma sprzątająca Greenstone Cleaning to najlepszy wybór, jeśli chodzi o profesjonalne sprzątanie w Bydgoszczy. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, widoczną w stuprocentowej dokładności, połączonej z szybkością przeprowadzania prac. Proponujemy usługę jednorazową lub regularną współpracę w zakresie sprzątania mieszkania, firm czy biur. Skontaktuj się z nami, a ustalimy dokładną cenę w zależności od wielkości powierzchni do sprzątnięcia.

od 250zł
19 Warning Board

Sprzątanie klatek schodowych

Klatki schodowe to wspólna przestrzeń mieszkańców bloków czy wieżowców, jest zatem uczęszczana przez wielu ludzi dziennie – na schodach i w windach szybko zbierają się więc zanieczyszczenia i zabrudzenia. Dlatego właśnie konieczne jest regularne sprzątanie klatek schodowych, aby zachować w nich czystość. Jako firma sprzątająca z Bydgoszczy obsługujemy wiele wspólnot mieszkaniowych, świadcząc usługi w zakresie sprzątania klatek schodowych: zamiatania i mycia podłóg i wind, mycia okien, czyszczenia poręczy itd.

od 350zł